המחירים באתר לרוכשים בכמויות בלבד - חברות, ארגונים,עסקים 

הסיפור שלנו

כותרת ראשית לדף

רוצים לדעת איך פתחנו את העסק שלנו ? איך דניאל התחילה את הדרך שלה?

הסיפור של דניאל  יצחק, מייסדת ומנכ"לית חברת דניאל גרופ כ.י.ד בע"מ :

"כילדה בבית הספר הייתי מקבלת ציונים מאוד נמוכים, בשיעורי הספורט לא הייתי מהמובילות וגם מבחינה חברתית היה לי מאתגר והייתי חסרת ביטחון. בכיתה ג' התאהבתי בטניס .הייתי בכל שבוע מגיעה לחוגים קבועים וגם מקדימה ומוסיפה אימונים עצמיים יחד עם הוריי.

נהנתי מהאימונים ומהתחרויות והתמודדתי בהצלחה עם הניצחונות וההפסדים, זה חישל אותי רבות.
לאחר כשנה הציעו לי להצטרף לנבחרת הטניס של המועדון ולהתחיל לשחק טניס תחרותי. זה אומר להתאמן בכל יום 3 שעות כולל אימוני טניס וכושר גופני, אכילה מסודרת, משחקים ותחרויות.
לפתע גיליתי שאני מסוגלת להתמיד, לקחת אחריות, שאני בחרתי לשחק טניס מבחירה שלי, פתאום ראיתי וחוויתי הצלחות.
מהרגע שהטניס נכנס לחיי - תוצאות הלימודים היו גבוהות, הייתי מהמובילות בכיתה בריצה ומשחקי כדור, פתאום הייתה לי קואורדינציה וסיבולת לב ריאה.
הביטחון העצמי שלי עלה מאוד ומבחינה חברתית היה לי קל יותר.
התחרתי בתחרויות בכל הארץ וזכיתי לא פעם במקום ראשון, שני ושלישי ואפילו מנצחת בתחרויות אזוריות בזכותי ובזכות מי שתמך בי וקידם אותי.

בהמשך, החלטתי לעזור ולהעביר את התחושה הזו הלאה, מה שגרם לי להרשם ולהתחיל את לימודיי כמדריכת טניס בוינגייט.
אימנתי והדרכתי ילדים ומבוגרים במשך 3 שנים מכיתה ט' עד יב'. לאחר מכן אימנתי שנתיים בצבא כמדריכת כושר ויצאתי לקורס מאמני כושר בוינגייט. במהלך הצבא פתחתי את העסק שלי כמאמנת כושר ולאט לאט התפתחתי בתחום הכושר לנשים, נערות וילדים.

הבנתי שמה שאני עושה זה בעצם להעביר את מה שאני חוויתי שאני רוצה לעזור לאנשים להתפתח ולהשיג את התוצאות שלהם דרך הספורט.
הבנתי כ ספורט יכול לשנות בן אדם, לשנות הרגלים, לשנות נקודות מבט.
כשהקמתי את העסק שלי תמיד רציתי שאחרים יחוו את החוויה שאני עברתי דרך הספורט, יתחזקו, יובילו ויאמינו בעצם בתהליך ולשם כך .

עם הזמן פתחתי את הסטודיו, דניאל פיטנס – סטודיו בוטיק לאימוני נשים בלבד במודיעין מכבים רעות . הסטודיו מתמחה במגוון אימוני כושר כמו קנגו ג'אמפ, ספינינג, 
TRX,פונקציונלי, עיצוב וחיטוב ,יוגה ועוד.

עם נגיף הקורונה התחלתי להתפתח בתחום הדיגיטל. ופתחתי את החנות הספורט דניאל פיטנס עם דגש על יחס אישי והתאמה אישית ללקוחות .

כיום חברתנו מתמחה בתחום החנויות ופתחנו גם את חנות דניאל גיפט המתמחה בתחום מתנות ממותגות לעובדים ומתנות לחג מתוך הצורך של חברות וארגונים לשירות שנותן אספקה גם של מוצרי פרסום ומתנות במחירים משתלמים וגם שירותי הדפסה (הכל במקום אחד) .

בהמשך פתחנו את  חנות דניאל בייבי שמתעסקת בתחום הצעצועים והמוצרי תינוקות ושם אנחנו נותנים מענה לכל המשפחה.

אני גאה לספר כי העסק מיוצג על ידי,דניאל יצחק,  אישה , שפתחה את העסק שלה מאפס בגיל 20 בלבד עם נחישות להצלחה והתקדמה לנהל עסק מוביל וחזק בתחום."

רוצים לעקוב אחריי באינסטגרם? לחצוlogo בניית אתרים