המחירים באתר לרוכשים בכמויות בלבד - חברות, ארגונים,עסקים 

מאמרים


כל עסק מחויב לשמור על הקשרים החשובים עם צוות העובדים והלקוחות. בחג החנוכה, התקופה המיוחדת שבה השמחה והפרסומות מתנפצות באוויר, זו ההזדמנות המושלמת להוציא לפועל את המשימה החשובה זו. כשאתם מחליטים לקנות מתנות לעובדים וללקוחות שלכם בחג החנוכה, אתם יוצרים לכם תוך כדי חשיבה חיובית במילת הפרסום, וגם מצמידים פרצופים אנושיים לעסק שלכם. אז למה כדאי לקנות מתנות לעובדים וללקוחות בחג החנוכה ומה היתרונות המרשימים שבכך?
חג החנוכה הוא זמן יקר ביותר בשנה, מסורתית הזמן בו אנו מאירים את הנרות החנוכיה ונצחיק את לילות החושך באורה ובחמימות. אז איך אפשר להנות מהחג הזה יותר ולתת ציון מיוחד לעובדים שלך? התשובה היא מתנות לעובדים בחג החנוכה!
חגים זה הזדמנות מצוינת לחזק את קשר העובדים לחברה ולהראות להם כמה הם חשובים לנו. ככל שעובדים יותר מרגישים משוכנעים ומרוצים בעבודה שלהם, כך יהיו יותר מנועים להשיג יעדים עסקיים ולפתח את החברה כולה. אז למה לא לתת לעובדים מתנה ממותגת לחג, שתגרום להם להרגיש מיוחדים ולחזק את הקשר בינינו?
כיום ישנו היצע עצום של מתנות לעובדים במחירים זולים או יקרים יותר . כך, בעזרת מאמץ פשוט תוכלו למצוא מתנות אשר יעמדו על הציפיות שלכם
מוצרי פרסום מפרסמים את העסק שלכם גם אחרי שמקבל המתנה קיבל. אחד מ מוצרי פרסום ממותגים המומלצים לעסק הם עטים ממותגים
החנות שלנו דניאל גיפט - מציעה לעסק שלכם מגוון עצום של מוצרי פרסום שונים ובכך תצליחו לקדם את העסק שלכם ובצורה מוצלחת .
מוצרי פרסום ממותגים הינם כלי מדהים לקידום עסקי ! אז למה כדאי לכם להשקיע בקידום ממותג לעסק ? הלקוחות או העובדים שלכם יפרסו את הלוגו העסק "בחינם" כמה פעמים מצאתם בקבוק ממותג של החברה שבה חבר שלכם עובד? או אולי מטריה עם שם העסק שבמקרה ראיתם בעוד מקום ?
מי הוא מעסיק טוב ? מעסיק טוב הוא מעסיק יודע לפרגן לעובדים שלו, יודע מתי להגיד להם מילה טובה ומתי לתת להם מתנה על עבודתם. סיום שנה השנה האזרחית זהו זמן של תכנון מחודש סיכומים של השנה, שנה של התאמה והצבת יעדים ומטרות חדשות. לפתוח את השנה האזרחית עם מתנה שנותנת מוטיבציה חדשה.
בישראל נהוג לתת מארז שי לחג כדי לחבר את העובדים לחג ולשמר את הקשר לחד היהודי. ללא ספק מארזי שי לחג הם פתרון מצוין למתנות לחג לעובדים, ללקוחות וכו'. היתרון הגדול שיש להם מכוון שניתן להתאים את המוצרים באופן אישי וליצור מארז מיוחד לכל חברה על פי האפיון שלכם. אתם מחפשים מארז שי לחג לעובדים ? להלן מספר טיפים לבחירת השי לחג.
אתם מחפשים כובעים ממותגים לעובדים ? כובעים עם לוגו הוא פרסום וקידום לעסק שלכם. בחברת דניאל גיפט מגוון רחב של כובעים ממותגים מכל הסוגים ובכל המחירים.
אתם עסק או חברה שמחפשים תיקי אלבד או שקיות אלבד ממותגות? אפשרות מצוינת זה הדפסה על תיקי בד ומיתוג שלהם בלוגו החברה\העסק שלכם. הדפסה על תיקי אל בד מביאה תועלת ותמיד שמחים לקבל אותם. בגלג המיתוג הגדול שניתן לבצע על המוצר והשימוש הרב שלו הוא נחשב למתנה שמחזירה את ההשקעה.
התכנסות של אנשים לכנס חשוב היא עניין גדול. לא משנה מהי מטרת הכנס, העיקר הוא שכולם יהיו שותפים לחוויה. כנסים עסקיים ואירועים עסקיים הם אחד מכלי הפרסום החזקים ביותר במשק ופופולרי במיוחד. מטרת הכנסים שימור לקוחות, חשיפת המוצרים בפני לקוחות חדשים, מיתוג ועוד.
כאשר בוחרים מתנות למשרד לעובדים או ללקוחות חשוב לבחור במתנות שיישארו להם תמיד מול העיניים ויהיו שימושיות. יש אנשים רבים אשר נוהגים לרכוש מתנות לפתיחת עסק חדש, בדרך כלל מזמינים חברים קרובים ולקוחות פוטנציאלים לחגוג עימם את פתיחת העסק.הדפסת לוג של החברה תזכה לחשיפה ומיתוג העסק\החברה שלכם.
מחפשים מתנות לעובדים לראש השנה? מחפשים רעיונות למתנות לעובדים לראש השנה? הגעתם למקום הנכון דניאל גיפט תעניק לכם שרות ואיכות. אנו נרכיב לכם חבילות שי ומתנות לראש השנה לעובדים וללקוחות.
חנוכה הוא חג של שמחה, חג האורות, חג של תקווה הרבה אומרים חג של ניצחון האור על החושך. חג החנוכה ידוע גם כחגם של הילדים ישראל. בחג החנוכה נהוג על פי המסורת היהודית להעניק דמי חנוכה לילדים.
logo בניית אתרים